Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
2023-01-20 | artykuł sponsorowany | Firma

Wieczna róża jako pomysł na Walentynki

Walentynki to święto zakochanych i idealna okazja, aby wręczyć ukochanym wieczną róże. W czasie Walentynek wielu wzbogaca swój podarunek o tradycyjny bukiet kwiatowy, który jednak dość szybko więdnie i nie można się nim długo nacieszyć. Dlatego warto sięgnąć po alternatywę – wieczne róże, które przez wiele miesięcy będą unikalną pamiątką tego szczególnego dnia.


Ilustracja: Wieczna róża jako pomysł na Walentynki
Ilustracja: Wieczna róża jako pomysł na Walentynki

Dlaczego warto sięgnąć po wieczne róże na Walentynki?

Wieczna róża to kwiat w wyjątkowym wydaniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych róż wieczne róże potrafią zachować swoją świeżość nawet przez dwa lata, dzięki czemu jeszcze długo po Walentynkach mogą zdobić wnętrza i cieszyć oko obdarowanych. Co więcej – flower box na Walentynki to dobry pomysł na prezent dla osób zabieganych, które nie mają czasu na dbanie o tradycyjne bukiety czy kwiaty doniczkowe.

Wieczne róże bowiem w ogóle nie wymagają pielęgnacji – powstają dzięki pozbawieniu kwiatów wody i wypełnieniu neutralnym dla człowieka konserwantem. Dzięki temu i łodygi i płatki utrzymują świeży wygląd przez wiele miesięcy, bez podlewania czy jakichkolwiek innych prac przy bukiecie. Wystarczy je ostrożnie oczyszczać z kurzu i trzymać w pokojowych warunkach.

Wieczne róże jako samodzielny prezent walentynkowy

Flower box z różami to doskonały wybór między innymi jako samodzielny prezent, ponieważ wieczne kwiaty są pakowane do eleganckiego pudełka podarunkowego. Bukiet zatem wygląda niezwykle szykownie i z pewnością sprawi obdarowanym dużo radości. Zależnie od potrzeb, można wybrać zarówno kolor samych kwiatów, jak i opakowania ozdobnego. W przypadku Walentynek na pewno sprawdzą się czerwone wieczne róże albo różowy bukiet, a pudełko może być przykładowo czarne, bordowe czy różowe. Royal Roses przygotowuje i dostarcza wieczne róże w ciągu 24h – jest to idealne rozwiązanie, kiedy chcemy zrobić drugiej połówce niespodziankę i wysłać kwiaty kurierem.

Aby wieczne róże na Walentynki ucieszyły obdarowanych jeszcze bardziej, warto też sięgnąć po duży bukiet, który zawiera około 20 pięknych, rozłożystych róż. Taki flower box prezentuje się bardzo efektownie i bez problemu może zastąpić zarówno każdy walentynkowy prezent, jak i tradycyjny bukiet róż. Kwiaty można także wysłać bezpośrednio pod adres osoby obdarowanej, by sprawić jej nietypową niespodziankę.

Wieczna róża na Walentynki jako dodatek do prezentu

Wieczne róże na święto zakochanych można też podarować w duecie z dodatkowych prezentem, jak na przykład karta podarunkowa, balony z helem czy uroczy pluszak walentynkowy. Takie kwiaty mogą być też dopełnieniem do torciku walentynkowego lub ozdobą stołu podczas uroczystej kolacji dla dwojga. Warto też pamiętać, że wieczne kwiaty to nie tylko świetny wybór dla ukochanej osoby, ale też doskonały pomysł dla innych bliskich nam osób – wtedy można zamówić wersję z pojedynczą różą w pudełeczku.

Bardzo oryginalnym pomysłem na Walentynki jest też wręczenie swojej drugiej połówce unikalnego misia z róż, którego można dobrać pod względem wielkości i koloru. Misie z róż są trwałe i wykonywane w bardzo staranny sposób, dzięki czemu można się nimi cieszyć nawet lata. Lekki miś z róż z piankowego tworzywa prezentuje się niezwykle uroczo i jest pakowany w przezroczyste pudełko upominkowe. Takiego misia warto więc zamówić w formie zakrytej w płatkach róż, by prezent pozostał tajemnicą aż do momentu rozpakowania.


«« powrót

Udostępnij:
udostępnij na Facebook
   


wiadomości

EU-MAXNET Sp. z o.o.
WARSZAWA

Przedstawiciel firm GINTEC, SPHEREFIX, SANDING, FJDynamics oraz HEMISPHERE GNSS. Firma MAXNET Lech Wereszczyński oferuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń/systemów pozycjonowania GNSS firm GINTEC, SPHEREFIX, SANDING, FJDynamics oraz HEMISPHERE...

GEOPRYZMAT
RASZYN

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instrumentów firmy Pentax, Kolida i innych.
    poprzedni miesiąc następny miesiąc
ponwtśroczwpiąsobnie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
strzałka w dółnadchodzące wydarzenia
2025-05-12 | WARSZAWA oraz ONLINE
Automatyczne generowanie map z BDOT10k; w porównaniu do generowania z OpenStreetMap
„Automatyczne generowanie map z BDOT10k; w porównaniu do generowania z OpenStreetMap”...
więcej
2025-05-14 | JANÓW LUBELSKI
VIII Konferencja Naukowo-Techniczna pn. "Kierunki rozwoju i innowacje w geodezji i kartografii"
Tematyka konferencji: • nowoczesne techniki i technologie pomiarowe, • wykorzystanie...
więcej
2025-05-14 | DĘBLIN
NC2025 - Rola nawigacji w transporcie lotniczym, morskim i lądowym
Celem konferencji będzie wymiana doświadczeń, prezentacja wyników badań własnych oraz najnowszych...
więcej
2025-05-19 | POZNAŃ
Człowiek w przestrzeni: działalność, efekty i perspektywy
Konferencja ma na celu rozpowszechnienie i popularyzację studenckich osiągnięć z zakresu geografii...
więcej
2025-05-21 | WARSZAWA
Geodezja inżynieryjna w procesie realizacji inwestycji budowlanej
Zakład Geodezji Inżynieryjnej i Systemów Pomiarowych Politechniki Warszawskiej zaprasza na...
więcej
2025-05-22 | ŁOCHÓW
Kongres GIS 2025
Głowne zagadnienia kongresu: • najnowsze trendy, innowacyjne rozwiązania, zaawansowane...
więcej
strzałka w dół zobacz pozostałe
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
play thumbnail
czy wiesz, że...
strzałka w dół Czy wiesz, że...
nazwy umieszczane na mapie nie powinny być pisane „do góry nogami”?
następny
strzałka w dółGeoludzie
Janusz Marian Gołaski (1929-2024)

Janusz Marian Gołaski (1929-2024)
Janusz Marian Gołaski urodził się 16 sierpnia 1929 r. w Siekierkach Wielkich. W 1956 r. ukończył studia z zakresu geodezji i kartografii na Politechnice Warszawskiej. Następnie uzyskiwał stopnie doktora i doktora habilitowanego, a w 1988 r. otrzymał...
więcej

strzałka w dółGeodaty
1634
Peter Krüger (1580-1639), profesor matematyki, geodeta miasta Gdańska, publikuje tablice logarytmiczne dla liczb od 1 do 10 000, logarytmy funkcji trygonometrycznych i opisuje prace J. Napiera oraz H. Briggsa.
następny

© 2023 - 2025 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS

RODO
polityka prywatności
mapa strony
kontakt
reklama

v2