Celem szkolenia jest nie tylko przybliżenie i wyjaśnienie problematyki związanej z istotnymi (z punktu widzenia zamawiającego i oferenta) zmianami w obowiązującym prawie czy też procedur i procesów realizacji postępowań, ale również przedstawienie zagrożenia wynikającego z odwołań i dotychczasowego orzecznictwa (Krajowej Izby Odwoławczej) w tym zakresie. Z pewnością takie zagadnienia, jak: wybór trybu zamówienia i jego uzasadnienie, opis przedmiotu zamówienia i oszacowanie jego wartości, warunki uczestnictwa czy też wymagania stawiane przedmiotowi zamówienia (np. jak opisać sprzęt komputerowy, oprogramowanie czy system) i podmiotom ubiegającym się o zamówienie, powinny dostarczyć uczestnikom seminarium praktycznych wskazówek do przygotowywania przyszłych SIWZ z dziedziny systemów IT i ICT.
Szkolenie poprowadzÄ…:
• Wojciech Matela – specjalista w zakresie systemów informacji przestrzennej, ekspert ds. informatyzacji urzÄ™dów paÅ„stwowych oraz zamówieÅ„ publicznych, prezes Geodezyjnej Izby Gospodarczej.
• Robert Bartkowski – praktyk, dydaktyk, autor publikacji prasowych oraz materiałów szkoleniowych, czÅ‚onek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów ZamówieÅ„ Publicznych; powoÅ‚ywany do wydawania opinii w charakterze biegÅ‚ego sÄ…dowego w postÄ™powaniach przed KIO; wykÅ‚adowca na studiach podyplomowych z zakresu Prawa zamówieÅ„ publicznych w Wyższej Szkole Bankowej we WrocÅ‚awiu.
• Artur ChaÅ‚upka – doradca i konsultant, specjalista branży IT, współpracuje z sektorem zamawiajÄ…cych w zakresie przygotowania i przeprowadzenia postÄ™powaÅ„ przetargowych w branży IT.
Koszt udziaÅ‚u w szkoleniu jednej osoby wynosi 720 zÅ‚ i obejmuje 14 godzin zajęć dydaktycznych, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, peÅ‚ne wyżywienie, materiaÅ‚y szkoleniowe. Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym wiąże siÄ™ z dopÅ‚atÄ… 50 zÅ‚. Uczestnictwo w seminarium bez noclegu – 520 zÅ‚.
Program szkolenia